#1 2011-11-10 22:27:06

beata

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 18
Punktów :   

Leki homeopatyczne.

Czy komuś z Was znany jest z własnego doświadczenia nastepujący lek:Multiple sklerose MS-nosode ?

                                         /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

To pytanie zadałam dość dawno  ,dzisiaj na nie odpowiem.

Wypowiedz moja rozpocznę od końca,wskazując najbardziej istotne preparaty posiadające właściwości przeciw zapalne.
Są nimi: witamina C,glukozoamina/ siarczan glukozoaminy/,astaxantyna,omega 3 kwasy tłuszczowe oraz wit.E. W czasie jakichkolwiek procesów zapalnych przebiegających w ludzkim organizmie  dochodzi do wytwarzania wolnych rodników,które ze względu  na swoją aktywność chemiczną uszkadzają zdrową tkankę ,zdrowe komórki bądz zaburzają metabolizm.Szczególnie osoby mające dyskomfort jakim jest SM /piszę tak celowo prosząc abyśmy nie identyfikowali się z SM  i nigdy nie mówili MOJE SM  !!!!/,potrzebują regularnego zażywania przeciw utleniaczy.
Każdy preparat omega 3 zawiera w swoim składzie kw.tłuszczowe omega 6.Bardzo istotna jest właściwa  zawartość procentowa obu tych  składników,ponieważ kw.tłuszczowe omega 6 działają przeciwstawnie do omega 3 przyczyniając się do zaistnienia procesów zapalnych.Należy więc dążyć do redukcji kw.tł. omega 6 a zwiększać ilość kw.tł.omega 3.
Korzystny dla naszego zdrowia jest preparat zawierający ponad 60 % kw.tł.omega 3.
Nosody w zależności od schorzenia są lekami homeopatycznymi o różnym składzie i ich zadanie polega na stymulacji u.odpornościowego .Terapie tą należy wspomagać pijąc codziennie od 1 do 2 litrów czystej wody i stosować leki drenujące nerki ,wątrobę i jelita w celu usunięcia toksyn z organizmu.Przed terapią należy usunąć plomby z amalgamatu,które są okropnym trucicielem nie tylko dla SM pacjentów.
Najsilniejszym przeciw utleniaczem jest astaxantyna ,która jest ponad 60 razy silniejsza od wit.C oraz 18 razy silniejsza od wit.E.
Aby rozpocząć kurację należy usunąć z organizmu wszystkich nie proszonych gości jak grzyby,bakterie/ naturalnie tylko chorobotwórcze a nie pożyteczne,w organizmie  ważny jest stan równowagi/,chlamydie,wirusy,pasożyty,które odpowiedzialne są za stany osłabienia systemu immuno,stany zapalne,stany ciągłego zmęczenia,alergie.Trzeba się koniecznie przebadać.Celowe jest używanie aparatu Zeppera ,który dzięki niskim frekwencjom  unieszkodliwia pasożyty i w ten sposób wspomaga funkcjonowanie syst.immunologicznego.
Ja ze swojej strony zaopatrze się w astaxantynę,plomby z amalgamatu juz usunęłam parę lat temu zaś ap.Zappera używam codziennie.
Tak więc życzę wszystim ZDROWIA i wytrwałości.

Ostatnio edytowany przez beata (2012-01-03 21:43:47)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pszzp.pun.pl lol darmowe punkty www.shahid-kapoor.pun.pl ona mnie kocha a ja jej nie jak podłączyć ps 2 do telewizora