Powrót do Życia

Forum wsparcia SM, Beata Peszko

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-03-31 09:12:24

 solaris

Administrator

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Po wykładzie - Targi "Blizej zdrowia,blizej natury" marzec 2012

Godzinny wykład Beaty Peszko miał dla mnie dosyć osobliwe skutki, otóż zacząłem się zastanawiać nad prostymi sprawami związanymi ze zdrowiem i podejściem do niego. Niechybnie wiadomym jest że się starzejemy i kumulujemy w sobie różne "skutki" naszej egzystencji. Jesteśmy tym co przetwarzamy - mocno mnie zastanawiała zawsze problematyka syntezy składników odżywczych. Pytania mi się nasunęły same :
- Czy synteza naturalna jest lepsza niż Chemiczna ?
- Czy rzeczywiście suplementy diety mi pomagają i jakiej są jakości ?
- Czy mam na to wpływ ?
Otóż wobec tych pytań postanowiłem trochę poeksperymentować, na pierwszy ogień poszły pyłki pszczele, mam poważne problemy z żołądkiem, nadkwasota z pewnie bardzo pobudzonym mechanizmem tzw. Pompy Protonowej. Diagnoza była standardowa - to normalne w tych czasach, stres byle jakie jedzenie i oczywiście przez miesiące zażywanie tabletek, środków zobojętniających kwas żołądkowy i co się dzieje - średnio się działo z chemią , ale wytwór pszczelej pracy pomógł. Znowu pytania:
- Czy może to Psyche ?
- Czy się czasem nie "rozregulowałem" ?
I tu ten wykład dał mi do myślenia że można sobie pomóc ale to proces żmudny, zmiana nawyków, przyzwyczajeń ale wierzę że da się. Co do samego wykładu i formy przekazu to powiem BOMBA , byłem na setkach wykładów sam kilka prowadziłem i powiem tak - spontaniczność i szczerość przekazu opartego na faktycznym rzetelnym doświadczeniu to klucz, wiele rzeczy widziałem i słyszałem 80 % to był marketingowy bełkot bez "duszy" ...Beata pewnie nie raz pokaże że dzielić się doświadczeniem to istota naszego Bytu. Pisał już o tym Kapuściński opisując relacje Plemienne rdzennych Afrykanów ...Byłem z Synem na tych wykładach i powiem tyle że powiedziało mi moje dziecko że "Ciocia to Czarodziejka" ...podejrzewam że zaszła tu relacja Szczerości Przekazu - Moc Była ... tylko czas się "skurczył" ...

Offline

 

#2 2012-03-31 11:19:35

beata

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 18
Punktów :   

Re: Po wykładzie - Targi "Blizej zdrowia,blizej natury" marzec 2012

milo mi otrzymac taka pochwale.Niestety dla mnie problemem jest za szybko uciekajacy czas bo tyle informacjo nalezaloby przekazac ....ale nie ma czasu.Na poruszane tematy trzeba poswiecic przynajmniej tydzien ,ja je tylko krötko zasygnalizowalam.Ale "co sie odwlecze ,to nie uciecze",zainteresowani sa i kto mnie bedzie szukal i bedzie chcial skorzystac z mojej pomocy to mnie znajdzie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gyarukei.pun.pl www.inicjatywalubuska.pun.pl www.tzpn.pun.pl www.kosciejowi-niach.pun.pl www.transnowak.pun.pl